Archive for January, 2007



Athén

Rettenetesen sajnálok mindenkit, aki nem lehetett velünk Athénban a múlt héten. Sajnos 25 fok volt. Szenvedtünk.

Athén

Ugyanakkor el kell mondanom, hogy nagyon kevés ouzot ittunk, nagyon kevés borral. Meg Mythos sörből is alig-alig. A tzatziki, padlizsánkrém, sült gomba, sült feta, sült paprika úgy hiányoztak mint egy falat (rusztikus, görög házi) kenyér.
Úgyhogy bekaphatjátok :)

SAW III - A helyzet betegen változatlan

A Rádiócafé 98.6 szervezésében január 15-én lezajlott Fűrész 1-3 vetítés keretében nagy dózisban érkezett a félelelm(rossz szó - rettegés) és a vér a lelkembe a szemeimen keresztül. A nemrégiben otthon megnézett első rész után most erőteljes, egyben egymást gyengítő hatással támadott a folyatatás két epizódja. Összességében felvetődik a kérdés: akik ezt a sorozatot kitalálják, kitálalják, velük minden rendben?

Namost. Van a tehetséges és minden körülmények között fejlett intelligenciával rendelkező politikus. Kollégisták kis csapatát vezette a nevelőtanárral(Pista bácsi) együtt, végig a rendszerváltáson és még azon is túl. Jó volt neki. A kommunistaellenességből átsodródott a polgári konzervativizmusba, hogy utána meghirdesse a világ legpaternalistább pártszövetségét. Ráadásul közben még miniszterelnök is volt. Ő a MI Viktorunk és a TI Orbánotok.

Mitől lesz egyszer majd jó a magyar egészségügy és mitől lesz majd erős a szociális háló, lyukaktól mentesen? Amíg csak a zsebünkben turkálnak, addig nincs nagy perpatvar, csendben átmegy mindenhol az adóelemés, megnő mindennek az ára, most várjuk az első kevesebb fizetést és az első égig érő gázszámlát. Jön is mindkettő, tudom. Viszont mi a franc lesz a kórházakkal és a gyógyszerekkel?

2007

Felépülésünket követően újabb év veszi, vette ma kezdetét érdemben is. Gyorsan vettem is egy Népszabadságot, hogy tudjam mire kell számítani. A vezető információk a következők:

1. EU tag lett Románia és Bulgária, ezzel ők lettek az Unió legszegényebb államai. Meg a legolcsóbb munkaerő és egy újabb fogyasztói bázis az európai vállalatok kinálatára. Majd támogatásokkal elkezdik felzárkóztatni őket, hadd fogyasszanak és had vegyenek fel sok hitelt.




Last Message 5 days, 14 hours ago
  • M1K1 : szerencsere nem kacsa, maga a mester csiripelte «link»
  • soundria : @Áci, hihetetlen, hogy talaltal ra?
  • Áci : ez jó? «link»
  • ÁCI : rohadt uppercase. a nagy izgalomban mindig beragad.
  • ÁCI : a mai napon egy többszörös Grammy díjas hangmérnök járt nálunk! elképzelhetetlen esemény volt. Sellyei persze nem látta, hiszen aludt. Facebookon a részletek...
  • Mici : szept 17 biztos gáz, de okt 15 jónak tűnik!
  • Mákszi : Mici úr, ha mondjuk szept. 17-én vagy okt. 15-én mennénk hozzátok látogatóba, az okés lenne?
  • M1K1 : Web conferencing fun. Ha a csajod nem erti, hogy kerul etel az asztalra, nezesd meg vele ezt: «link»
  • Guest_17 : na ezé nem kell repülni, csak a hajó - max. autó.Nekem egyszer volt egy Bécs-Bp járaton olyan élményem, hogy odab@szott a gépnek egy kisebb villám, ami valami 60 fokot dőlt 0 sec alatt. Be is szart pár utas szó szerint. Olyan érzés volt, mintha normál repülés közben a Jézuska tartaná a gépet egy madzagon, aztán amikor jött a villám akkor meg olyan, mintha elszakadt volna a madzag. Fél perces manőver volt, mire visszaállt de pl. az én soromban az A ülésen ülő csa
  • M1K1 : Mixinek (es valasz Pocinak) «link»
  • Mici : Ja, ugyanott a kommenteket is érdemes olvasgatni, mint minden Plastik poszt esetében :D
  • Mici : Ugyanakkor Plastik Józsinak valószínűleg megint igaza van: «link»
  • Mici : Sajnos a személyzet akkor már nem szolgált fel, lehet, hogy ők is elfehéredett kézzel szorongatták a karfát :)
  • Geci : Nyilván viszki
  • Poci : "Vigyázz magadra" :) a repülőn hogy? Előveszed a rózsafüzéred? Megiszol még egy viszkit?
  • Geci : Mici bácsi! Ázzz! Vigyázzá már magadra...
  • aribari : jajittenem!!!!
  • luca : tuti soha többé nem repülnék
  • luca : áááá, úúúú, áááá-
  • Mici : Na ez az én gépem volt, basszátokmeg. Aszittem lezuhanunk a brantba.
  • Mici : Index: "Az éjszakai vihar Ferihegyen két repülőgépnek okozott gondot. A British Airways egyik gépe az időjárás miatt nem tudott előszörre leszállni, átstartolás után azonban a második nekifutásra gond nélkül leszállt. "
  • Geci : @Guest17 - meghalsz, ha fenyegetőzöl :)
  • Mici : nemnem
  • Guest_17 : ezmegleáll?vagymi?
  • Tivcsi : tuti, hogy atomdrága és sznob lesz, de meg kéne kóstolni: «link»
  • M1K1 : David Cameron a konzervativ kormanyzas jovojerol beszel, opcionalis magyar felirattal (a forditas/fordito egyszeruen zsenialis!! :) ) «link»
  • Áci : Biszku-update van: «link»
  • M1K1 : HTML5 showcase apps. Kattints az alkalmazasokra a felso savban. «link»
  • Tivcs : Sex, drugs C Dr.House; «link»
  • M1K1 : Medve debütál «link»
  • M1K1 : mint ahogy a szemoldoke mutatja 0:18-nal! :D «link»
  • Reci : Diego nem buzi!!!
  • M1K1 : Diego, Diego, szabad a palya! «link»
  • M1K1 : Egyes felmeresek szerint a nepesseg aka'r 10%-a is langyi lehet. Statisztikailag MINDEN focicsapatban van 1-2. Nekem most az isteni Diego lett nagyon gyanus itt a nagy olelkezesek utan! :D
  • Guest_522 : Btw ez érdekes téma - számít-e a sportpályán a szexuális orientáció. Geci bá-nak ha van kedve, elfilózhatna rajta. De tényleg.

About

You are currently browsing the weblog archives for January, 2007.

Longer entries are truncated. Click the headline of an entry to read it in its entirety.